+38 096 9814890 +38 067 3329202
м. Нововолинськ, вул. Шахтарська 40В

Запчастини для вантажних автомобілів

Запчастини для вантажних автомобілів

У зв’язку з інтенсифікацією вантажних перевезень в європейській частині нашої неосяжної Батьківщини зростає потреба у швидкому та якісному постачанні вантажними запчастинами.
У нас можна придбати запчастини для вантажних іномарок, напівпричепів і причепів з осями BPW, ROR, SAF, ремкомплекти і т.д. Наші клієнти знають, що у нас завжди в наявності найбільш затребувані і якісні вантажні запчастини основних світових виробників, що реалізуються за прийнятними цінами. Наш магазин вантажних запчастин має каталог, в якому вказані всі види товарів, що продаються. Ми допоможемо знайти за назвою або за оригінальним номером різні запчастини для вантажних іномарок, підберемо сумісні запчастини по VIN (ВІН) номером вашого авто.

У нас найбільш вигідні пропозиції по співпраці для партнерів, постійних і оптових покупців, регіональних дилерів, що мають спеціалізацію — вантажні запчастини.

Розроблена нами система нарахування бонусів, знижок, спеціальних пропозицій, дозволяє нашим замовникам придбати все, що потрібно:

  • двигуни (клапани, прокладки, форсунки, поршневі групи);
  • рульове управління;
  • КПП (вали, муфти синхронізатора, шестерні, підшипники, прокладки та інші запчастини для вантажівок);
  • комплектуючі паливної системи, гальмівної системи, системи охолодження;
  • деталі зчеплення, підвіски;
  • елементи трансмісії;
  • рідини і масла;
  • колеса, шини, диски;
  • кузовні деталі та оптика;
  • якісні витратні матеріали;

Діагностика та ремонт вантажівок

Компанія ТзОВ «УкрАльфаСервіс» зможе забезпечити Вашу транспортну компанію, а також особистий транспортний засіб деталями для проведення діагностики та ремонту, привезти в термін запчастини та інше. Всі подробиці обслуговування, умови і терміни доставки, а також ціни Ви можете уточнити у наших менеджерів.

Для ведення подібної діяльності потрібні налагоджені зв’язки з перевіреними постачальниками, що гарантують якість товарів. Ми володіємо такою можливістю, і придбати, запчастини для вантажівок, стало набагато простіше.

Компанія ТзОВ «УкрАльфаСервіс» пропонує оригінальні і неоригінальні запчастини для європейських вантажівок

У нашій справі важливим стає і питання оперативної доставки під замовлення, а також безпосередня поставка таких товарів як запчастини для європейських вантажівок клієнту. Далеко не всі вантажні автосервіси мають власний склад запчастин і здатні відразу взятися за справу, використовуючи необхідні для ремонту запчастини.