+38 096 9814890 +38 067 3329202
м. Нововолинськ, вул. Шахтарська 40В

Вантажний шиномонтаж

Вантажний шиномонтаж і ремонт шин в Нововолинську

Адреса, контакти

м. Нововолинськ, вул. Луцька 28А (напроти Волиньавто).

+38 096 957 15 99

+38 03344 2 35 74

Ми пропонуємо повний комплекс послуг по вантажному шиномонтажу в Нововолинську, в тому числі здійснюємо ремонт бічних порізів шин. Високий професіоналізм і наявність необхідного сучасного обладнання дозволяють нам якісно і швидко здійснювати навіть складний ремонт шин. Вантажний шиномонтаж проводиться з використанням тільки високоякісних матеріалів. Завдяки цьому ми здатні зробити шиномонтаж для вантажних автомобілів незалежно від типу і розміру шин.

Наші клієнти завжди можуть бути впевнені в надійності вантажного шиномонтажу. Успіх діяльності нашої компанії полягає в суворій відповідності сучасним стандартам, які передбачають певні правила по експлуатації обладнання, а також дотримання техніки безпеки при ремонті шин. Замовляючи у нас шиномонтаж вантажних машин, Ви отримуєте послуги від професіоналів за доступними цінами.

Купити шини і диски для вантажних автомобілів

Шановні клієнти! Ми раді запропонувати вам шини та диски для вантажних машин і причепів в Новолинську та Волинській обл.. Ви можете дешево купити колеса і диски в Новолинську. Ми маємо шинний центр з новітнім обладнанням різного спрямування, для легковиків та вантажівок для Вас!

Шиномонтаж з новим професійним обладнанням та кімнатою відпочинку для клієнтів. Вантажні шини є дуже важливою деталлю будь-якого вантажного автомобіля. Вони мають не менш важливе значення, ніж двигун автомобіля. Тим часом, саме вони забезпечують безпеку і нормальну їзду автомобіля. Адже якщо колеса підібрані грамотно, то вони зможуть значно поліпшити технічні параметри автомобіля і підвищити його безпеку. Так, можуть бути поліпшені гальмівні властивості автомобіля, його зчіплюваність з дорогою і керованість. Що стосується підвищення рівня безпеки, то при правильному підборі шин для вантажних авто вона буде залишатися максимальної при абсолютно будь-яких погодних умовах. Крім того, такі шини будуть сприяти більш економного витраті палива.

Про те, як і де вантажні шини купити Вам розкажуть наші фахівці.

Як вже було зазначено, гума для вантажівок впливає на більшу частину технічних характеристик автомобіля: витрата палива, стійкість машини, гальмівні характеристики і т.д. Тому необхідно максимально ефективно підібрати той вид шин, який найкраще підійде для Вашого автомобіля. Особливо варто звернути увагу на встановлювані шини на провідні і керовані осі. І ні в якому разі не встановлюйте на одну вісь транспортного засобу шини різних конструкцій, розмірів і навіть типів, оскільки це може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Винятком в цьому випадку може бути тільки лише багато вісьні причепи.

Гума для вантажівок вибирається з урахуванням характеру здійснюваних перевезень, приймається до уваги і стиль управління, який притаманний кожному водієві. І якщо Ви не впевнені в правильності свого вибору, Ви завжди можете зателефонувати в нашу компанію, де професійні консультанти допоможу Вам зробити Ваш остаточний вибір і забезпечити Вам необхідний рівень безпеки при їзді на Вашому автомобілі.

У нашій компанії продаж вантажних шин здійснюється цілий рік. Наші фахівці розкажуть вам все, що необхідно знати про шину, її маркування. Крім нової гуми ми продаємо ще й шини б/у . Вони мають різний термін експлуатації, а тому їх краще вибирати особисто при візуальному огляді.

Продаж вантажних шин

Продаж вантажних шин — одне з пріоритетних напрямок нашої діяльності. Власники авто часто вважають за краще мати запас шин, щоб була можливість екстрено поміняти покришку. Для цього якраз на часі використовувати шини б / у.

На чому дійсно зовсім не слід економити власникам авто, так це вантажні диски. Вони в першу чергу відповідають за справність підвіски транспортного засобу, керованість, а відповідно і безпеку руху.

Вантажні диски вимагають особливої уваги під час установки, хоча як таким витратним матеріалом вони не є.

Шини і диски,які мають хорошу якість представлені у нас в каталогах. Демократична вартість і вигідна система знижок дозволяють нам займати гідне місце на ринку шин. Свободу вибору визначає різноманітність типорозмірів.

Доставка шин та дисків можлива по Україні

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір на користь безпеки на дорогах!

У зв’язку з активним розвитком перевезень по країні, використовуються все частіше великовантажні машини. Для їх правильної експлуатації необхідний хороший сервіс.

Наш технічний центр оснащений сучасним обладнанням для ремонту та діагностики машин, а також проводиться вантажний шиномонтаж. Сюди ж включені і додаткові послуги з ремонту шин і коліс будь-яких розмірів і типів.

Вантажний шиномонтаж в нашому сервісі включає:

  • підкачка коліс азотом;
  • монтаж і демонтаж шин;
  • установка коліс будь-якого типу і розміру;
  • ремонт камер та покришок не залежно від пошкоджень;
  • балансування коліс;
  • гаряча вулканізація покришок.

Накачування шин для вантажних автомобілів

Накачування проводиться за допомогою спеціального обладнання, це дозволяє з точністю створити потрібний тиск у шині. Діагностика не допускає витоку повітря. Повітря для накачування шин обробляється і очищається, зменшується його залишкова вологість, що допомагає уникнути підвищення тиску при нагріванні в процесі експлуатації.