+38 067 3329202
м. Нововолинськ, вул. Червоноградська 27

Вантажні перевезення

Вантажні перевезення

Транспортна компанія ТзОВ «Укральфатранс» пропонує послуги з внутрішніх перевезень вантажів по України, а також  міжнародні транспортні перевезення по території Росії, країн Прибалтики (Литва, Латвія, Естонія), Європи (Фінляндія, Польща, Чехія, Німеччина), Грузії, Казахстану.

Фахівці нашої компанії запропонують оптимальний маршрут згідно всіх Ваших вимог, врахують всі особливості перевезення Ваших вантажів і забезпечать своєчасну доставку за конкурентоспроможною ціною.

Автопарк

Наявність власного автопарку дозволяє оптимально спланувати доставку вантажів.

Персонал

Досвідчені менеджери супроводжуватимуть перевезення від завантаження до вигрузки.

Досвід

Завдяки нашому багаторічному досвіду Ваш вантаж прибуде в місце призначення безпечно та вчасно.

Клієнти

Сотні задоволених клієнтів від співпраці з нашою компанією.

Вантажні перевезення компаніями ФОП Венгловська Н.І. та УкрАльфаТранс

З Великої літери, тому що саме з надання транспортних послуг все починалося і саме в цій галузі ми вважаємо себе Фахівцями. Наші конкурентні переваги:

1. Власний автопарк

Ми не перекладаємо відповідальність на третіх осіб, ми відповідаємо за свою роботу перед клієнтами і тому пропонуємо найкраще на ринку співвідношення ціни і якості. Склад власного автопарку дозволяє нам запропонувати широкий спектр транспортних послуг:

  • перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП (TIR Carnet);
  • перевезення небезпечних вантажів (ADR);
  • перевезення тентами;
  • рефрижераторні перевезення;
  • контейнерні перевезення;
  • перевезення негабаритних вантажів тралом;
  • перевезення відкритими бортовими напівпричепами («шаландами») з можливістю установки контейнерів;
  • доставка вантажів від 20 кг до 20 т.

2. Власний автосервіс

Власна ремонтна база дозволяє підтримувати високий технічний стан автопарку, своєчасно проводити технічне обслуговування, але не економити на ньому, як роблять багато перевізників, доїжджаючи свій парк «до паркану» і змушуючи клієнта кожен раз грати в лотерею. Ми завжди подаємо під завантаження справний рухомий склад!

3. Інтернет Цілодобовий моніторинг

Ми живемо в Україні, тому обліку і контролю, а також безпеки багато не буває. Всі автомобілі оснащені сучасною системою супутникового моніторингу, що дозволяє контролювати процес вантажоперевезення.

4. Страхування вантажу

Відповідальність за вантаж наших клієнтів застрахована у провідних світових страховиків в області логістики з лімітом відповідальності 250 000 доларів США по кожному випадку.

5. Широка географія вантажних автоперевезень

Займане нами місце розташування місто Нововолинськ, займає головну транспортну артерію Європейської частини України, дозволяє нам здійснювати вантажоперевезення по Україні, Країн Європи (Польщі, Німеччини, Чехії і т.д. ), Прибалтиці( Литва, Латвія та Естонія), Скандинавії (Норвегії, Швеції та Фінляндії а також Данії, Ісландії та Ґренландії). Возимо вантажі до Білорусії, Росії та Казахстану, є плани рефрижераторних перевезень до Грузії та Туреччини.

6. Знання та досвід

Перші наші ластівки, тягачі з тентованими напівпричепами, рушили в дорогу по території України 16 липня 2009. Розширюючи сферу транспортних послуг, в 2012 році Отримали ліцензію на здійснення Міжнародних Перевезень і вступивши 26 березня 2013 року в АсМАП, зробили крок за межі України і пройшли з вантажем по всім без винятку країнам Європи, від Польщі до Португалії.

Членство в Асоціації міжнародних перевізників (АСМАП)

Свідоцтва про членство в АсМАП і посвідчення допуску до здійснення міжнародних автомобільних перевезень:
Перевезення небезпечних вантажів – ліцензований вид діяльності. До таких перевезень висувається надзвичайно багато специфічних вимог.
Компанія ТзОВ «УкрАльфаТранс» володіє такою ліцензією і володіє великим досвідом у даній сфері. Тому ми забезпечимо перевезення Ваших небезпечних вантажів (ADR) по Європі точно в строк з дотриманням усіх вимог нормативних актів.