Про нас

ТзОВ «Укральфатранс»

транспортно-експедиційна компанія

ТзОВ «Укральфатранс» — це транспортно-експедиційна компанія, що надає послуги по перевезенню вантажі автомобільним транспортом, які на сьогоднішній день являються найбільш затребуваними в умовах сучасних ринкових відносинах. 

Завдяки інноваційному підходу в логістичних та фінансових системах послугами  нашої компанії користується ряд великих підприємств комерційного та виробничого типу України, Росії та країн близького зарубіжжя. Наша компанія перевозить широкий спектр вантажів, від стандартно габаритних виробничих до малотоннажних, продуктів харчування,товарів першої необхідності а також небезпечних вантажів (ADR).

Ми являємося членами АсМАП (асоціації міжнародних автомобільних перевізників України) з 2013 року, що дає нам можливість працювати з книжками МДП (TiR Carnet). Даний сегмент ринку постійно потребує вдосконалення, і, дотримуюся даного правила, ми займаємося підвищенням кваліфікації персоналу, навчанням нових спеціалістів, оновленням і поповненням автопарку. 

Робота колективу  ТзОВ «Укральфатранс націлена на досягнення успіху наших клієнтів! Ідеальне поєднання  між сервісом, термінами доставки  і цінами дозволило нам сформувати найвигідніші пропозиції щодо перевезень вантажів на ринку. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб наш клієнт міг спокійно довірити нам свій вантаж, твердо знаючи, що компанія ТзОВ «Укральфатранс» виконає поставлене завдання в заздалегідь обумовлені терміни!

Ми зацікавлені в постійному розширенні числа наших партнерів і запрошуємо до співпраці компанії – власників вантажного автопарку. 

Досвідчені менеджери нашої компанії розроблять для Вашого транспорту оптимальні маршрути в будь-якому напрямку.

Відгуки на Lardi Trans

Kentavr_340x340.jpeg

Спасибо за работу, надеемся на дальнейшее сотрудничество !

КЕНТАВР, ЧПФ Украина, Сумы
arkana_340x340.jpeg

Здійснили вже 2 перевезення з даним перевізником. Дуже задоволені співпрацею.
Все вчасно і професійно. Бажаємо Вам успіхів у роботі. І надіємося на подальшу співпрацю.

АРКАНА, ЧП Украина, Луцк
LuckyWay_340x340.jpeg

Спасибо за работу! Ане отдельное спасибо)

Канунников А.А., ФЛ-П